Візитна карткаПедагогічне кредо

Навчаю дітей бачити прекрасне, тонко сприймати навколишній світ.
Творчо підходжу до проведення уроків, шукаю нові форми, не зупиняюся на досягнутомуЖиттєве кредо

Доброта і скромність – ось дві якості, що ніколи не повинні втомлювати людину
                                                                                                Роберт Стівенсон


5 коментарів:

 1. Шановна колего! Працюю з вами на одній кафедрі більше десяти років. Неодноразово відвідувала відкриті уроки, які є зразком високої майстерності. Ви впроваджуєте передовий педагогічний досвід, працюєте над вдосконаленням навчально-виховного процесу, підвищенням методичного рівня, використовуєте новітні технології у своїй роботі. Інно Григорівно, ви ініціативна, дисциплінована, доброзичлива і тактовна, вимоглива до себе і виробляєте такі риси у своїх вихованців. Дякую за можливість користуватися матеріалами, виставленими у блозі. Бажаю вам успіхів на педагогічній ниві. Молотай Юлія Григорівна

  ВідповістиВидалити
 2. Ось і закінчилась тримісячна епопея "Учитель року - 2015". Недоспані ночі, постійне перебування у розумовій творчій атмосфері увінчались результатом: Диплом ІІІ ступеня. Ловлю себе на думці, що ви, Інно Григорівно, ніколи не шукаєте легких шляхів. Колись один мудрець сказав, що життя відбувається за принципом велосипеда: якщо тобі важко, значить, на на правильному шляху - їдеш догори. Хочеться вірити, що це не останній конкурс у вашій професійній діяльності, але потрібен час на моральну і психологічну адаптацію до нормальних умов життя. Успіхів вам та професійних злетів!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Інно Павлівно! Ви,як ніхто інший, розуміє,як проходила тримісячна епопея "Учитель року - 2015". Адже ви теж, разом зі мною, перебували у цій творчій атмосфері, результатом якої є Диплом III ступеня. Надіюсь, що це не останній конкурс на вашому творчому шляху. Бажаю сягнути нових висот!!!!

   Видалити
 3. Ми гордимося тобою, колего!

  «Учитель року»– найпрестижніший професійний конкурс, який традиційно проходить багато років поспіль. У грудні 2014р. відбувся районний тур, під час якого талановиті освітяни демонстрували рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності. До другого обласного туру в січні 2015р. пройшла тільки половина учасників. А у третьому обласному етапі залишилось шість найкращих учасників конкурсу, один з яких став переможцем,а п’ять – лауреатами.
  Яцина Інна Григорівна посіла почесне третє місце серед 25 учасників Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015» в номінації «Українська мова і література». Інна Григорівна говорить, що шлях до успіху був не легкий. Години, дні, місяці натхненної роботи, пошуку істини. Але головне – це віра в себе, в свої сили, нерозкриті резерви. Звичайно, доводилось часом знаходити і двадцять п'яту годину в добі. Але творче суперництво допомагало самовдосконалюватись, перебувати у постійному творчому пошуку.
  Інна Григорівна – справжній майстер своєї справи , справжній лідер, який вартує найвищих оцінок і найкращих слів. Адже молодий педагог вже вдруге взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року». У 2011р. Інна Григорівна виборола друге місце в районному етапі конкурсу в номінації «Світова література».
  Допомагають учителю підніматися сходинками майстерності оптимістичний погляд на життя , постійний самоаналіз, потреба новизни, критичний погляд на реалізоване. Інна Григорівна вміє ставити мету і досягати її.
  Своєю невтомною працею молодий педагог доказує, що школа – це її покликання. Яцина І.Г. працює у класі з поглибленим вивченням української мови та літератури , веде факультатив « Школа журналіста», тобто працює з творчо, інтелектуально обдарованими дітьми. Це також сприяє розвитку творчого потенціалу вчителя. Учні люблять Інну Григорівну за педагогічну майстерність, батьки – за любов до дітей і відповідальність . Гармонійна і багатогранна особистість, молода, красива і чуйна людина, щира і відповідальна, ерудований добросовісний, талановитий педагог – так про Яцину Інну Григорівну говоримо ми, її колеги. А ще вона гарна мама – виховує двох синів, прекрасна дружина,любляча дочка.
  Вітаємо тебе,дорога наша Інно Григорівно! Ми гордимося,що поруч з нами працює така творча особистість! Бажаємо сягнути нових висот!
  Учителі кафедри української мови та літератури і світової літератури
  .

  ВідповістиВидалити